Prozkoumat stránku...

Autorka portálu

Bez lepku

Jmenuji se Veronika a jsem celiak


Ačkoliv by se mohlo zdát, že portál Mňambezlepku.cz vznikl zcela náhodou a nečekaně, vůbec tomu tak není. Od dětství mám celiakii a musím držet přísnou bezlepkovou dietu. I když to mnohdy není s touto dietou jednoduché, snažíme se my celiaci žít normálně. Jen jíme zdravěji, bez lepku.

Problém nastává, když si chceme jako rodina zajít do restaurace na dobré jídlo. Když hledáme dovolenou s bezlepkovou stravou. Když chci chutný oběd ve školní jídelně. Anebo když v obchodě vybírám potraviny, které neobsahují lepek. Každý bezlepkář tyto situace určitě zná. Zkrátka často hledáme místa, podniky či výrobky, které jsou pro nás přívětivé a vhodné.

A proto vznikl online portál Mňambezlepku.cz. Abychom my, bezlepkoví lidé, nemuseli trávit zbytečně moc času hledáním bezlepkových restaurací, cukráren, obchodů, ubytování a potravin. Abychom mohli žít šťastněji. Přeji si, aby tento portál dobře sloužil všem bezlepkářům, kterým dává smysl v naší bezlepkové komunitě vzájemně sdílet zkušenosti, recenze, doporučení, rady, tipy, novinky a zajímavosti.

Budu velmi ráda za jakékoliv vaše komentáře a podněty.

Zdraví vás
Veronika Petrů

Sledujte nás na Facebooku